سفارشات شما ظرف 3 روز کاری (دوشنبه تا جمعه) پس از تایید بانک به باربری تحویل داده می شود. بسته به ************ یا فاصله از آدرس تحویل، شرکت باربری سفارش شما را در مدت 1 تا 3 روز به شما تحویل می دهد.

زمان تحویل محصولات تولیدی خاص با توجه به زمان تولید متفاوت است. اطلاعات و زمان تحویل این گونه محصولات در صفحات محصول مشخص شده است.

در صورت بروز حادثه توسط ما، بر اساس اطلاعات عضویت خود به شما اطلاع داده خواهد شد. به همین دلیل عضویت کامل است و اطلاعات دقیق مهم است. تحویل در روزهای تعطیل و تعطیلات انجام نمی شود.

تمامی محصولاتی که انتخاب می کنید توسط شرکت های باربری طرف قرارداد با ضمانت ************* به شما تحویل داده می شود.

محصولاتی که خریداری کرده اید از طریق ایمیل تایید به شما اطلاع داده می شود. در صورتی که هر یک از محصولاتی که انتخاب کرده اید در انبار موجود نباشد، ایمیلی برای شما ارسال می شود و تاریخ عرضه کالا برای اولین بار به شما اطلاع داده می شود.

abafzarvira.com یک سایت خرید آنلاین است. این به چندین کاربر امکان می دهد همزمان خرید کنند. به ندرت ممکن است مصرف کننده همان کالا را بخرد و در این حالت موجودی کالا تمام شده باشد.

در صورتی که کالایی که برای آن پول پرداخت کرده اید موجود نباشد، مدت زمان انتظار حداقل 4 (چهار) روز و حداکثر 30 (سی) روز است. در صورتی که بین این تاریخ ها کالا در اختیار مصرف کننده قرار نگیرد، مبلغ پرداختی به وی برگردانده می شود.