شرایط عمومی استفاده از سایت، قوانین کلی در مورد آن و مسئولیت های قانونی

توصیه می شود قبل از استفاده از abafzarvira.com، قرارداد کاربر که شامل شرایط، قوانین و مسئولیت های قانونی زیر است را مطالعه کنید.
اگر شرایط مشخص شده برای شما مناسب نیست، لطفا از abafzarvira.com استفاده نکنید. با استفاده از سایت و پر کردن فرم حاوی اطلاعات شخصی شما، شرایط مندرج در این صفحات را پذیرفته اید.

1. استفاده و قوانین ایمنی
abafzarvira.com برای همه اعضا باز است. خدمات ارائه شده در سایت، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد، رایگان هستند.

در موارد کتبی زیر، مدیریت سایت ممکن است از استفاده اعضا از سایت جلوگیری کند و حقوق قانونی خود را در مورد شخص یا افراد دخیل در اقدامات زیر محفوظ می دارد:

1 a. اطلاعات نادرست، نامنظم، ناقص و گمراه کننده، جملاتی که با قوانین عمومی اخلاقی مطابقت ندارد و اطلاعات مغایر با قوانین جمهوری ترکیه در سایت ثبت می شود.

1.b. کپی غیر مجاز از محتوای سایت به طور کامل یا جزئی

1.c. کاربر مستقیماً مسئول انواع خسارات ناشی از به اشتراک گذاری اطلاعاتی مانند نام کاربری، رمز عبور، حقوق استفاده، داده شده به کاربران یا تعیین شده توسط آنها با اشخاص ثالث یا سازمان ها (استفاده از این اطلاعات توسط اشخاص) است. غیر از کاربر). به همین ترتیب، کاربر نمی تواند از اطلاعات شخصی مانند آدرس IP، آدرس ایمیل، نام کاربری شخص دیگری در اینترنت استفاده کند و بدون اجازه نمی تواند به اطلاعات خصوصی سایر کاربران دسترسی داشته باشد یا از آنها استفاده کند. تلقی می شود که کاربر هرگونه مسئولیت قانونی و کیفری را که ممکن است به دلیل چنین استفاده ای ایجاد شود، پذیرفته است.

1.d. استفاده از نرم افزارهایی که امنیت سایت را تهدید می کند، از عملکرد سایت و نرم افزارهای مورد استفاده جلوگیری می کند، انجام فعالیت ها، تلاش برای انجام آن و کسب، حذف، تغییر اطلاعات.

2. استفاده از محتوا

3. مسئولیت ها

3 a. اطلاعات کاربران مراجعه کننده به abafzarvira.com (زمان بازدید، زمان، صفحات مشاهده شده) جهت ارائه خدمات بهتر به آنها پیگیری می شود. این اطلاعات، رعایت شرایط حریم خصوصی، تبلیغات و غیره به منظور گسترش و بهبود محتوا است. با شرکت هایی که با آنها همکاری می کنیم به اشتراک گذاشته می شود. هدف در اینجا بهبود تجربه ای است که سایت به کاربران خود ارائه می دهد و abafzarvira.com را بهبود می بخشد.

3.b. کاربر abafzarvira.com می تواند پس از تکمیل قسمت های مورد نیاز برای ثبت نام و تایید، با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور خود به شرط رعایت شرایط مندرج در این قرارداد، استفاده از سایت abafzarvira.com را آغاز کند. آدرس ایمیل او

3.c. هنگام استفاده از سایت و خدمات abafzarvira.com، کاربر می تواند از قانون مجازات ترکیه، قانون تجارت ترکیه، قانون آثار فکری و هنری، قوانین مصوب در مورد حمایت از علائم تجاری و حقوق ثبت اختراع، قانون تعهدات استفاده کند. , مفاد سایر قوانین و مقررات مربوطه و طراحی آن موافقت می کند که با انواع اطلاعیه ها و اطلاعیه های منتشر شده توسط com.tr.com در مورد خدمات خود عمل کند. کلیه مسئولیت های قانونی، جزایی و مالی که ممکن است به دلیل این اطلاعیه ها و استفاده غیرقانونی ایجاد شود، متعلق به کاربر است.

3.d. اگر مشخص شود که کاربر به تعهدات مشخص شده در این توافق نامه یا قوانین عمومی گزارش شده در abafzarvira.com عمل نمی کند، ممکن است کاربر از استفاده از abafzarvira.com برای مدتی یا به طور نامحدود مسدود شود و/ یا ممکن است حسابش بسته شود.

3.e. کاربر نمی تواند اقداماتی را انجام دهد که استفاده از aabafzarvira.com را برای سایر کاربران و بازدیدکنندگان دشوار یا دشوار کند، نمی تواند با نصب برنامه های خودکار سرورها یا پایگاه های داده را مجبور/قفل کند. بدون تلاش برای تقلب می پذیرد در صورت پیدا شدن عضویتش قطع می شود و انواع مسئولیت های حقوقی و کیفری را که ممکن است ناشی از آن موقعیت باشد بپذیرد.

3.g. کاربر مجاز به حذف یا حذف کپی رایت، علامت تجاری و انواع یادداشت های قانون آثار معنوی و هنری در مورد مطالب کپی شده یا چاپ شده از abafzarvira.com نیست.

3.h. لغو عضویت و حذف اکانت توسط کاربر از طریق abafzarvira.com قابل انجام است. مجوز کاربری که عضویت خود را در سایت قطع می کند لغو می شود. فردی که عضویت خود را لغو می کند می پذیرد که این روند غیرقابل برگشت است.

3.j. مسئولیت روابط کاربران سایت با یکدیگر یا با اشخاص ثالث به عهده افراد می باشد.

ساعت 3 در قسمت های خاصی از سایت ممکن است قوانین و تعهدات متفاوتی برای آن بخش مشخص شود. افراد و سازمان هایی که از این بخش ها استفاده می کنند به نظر می رسد که این قوانین را از قبل پذیرفته باشند.

3.n. لطفاً بخش “خط مشی رازداری” را بخوانید تا خط مشی کلی ما و اقدامات احتیاطی که برای محافظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران خود انجام می دهیم را بخوانید.

3.o کاربر می پذیرد و متعهد می شود که اطلاعات پرداخت (اطلاعات کارت اعتباری، اطلاعات شماره GSM و …) مورد استفاده در خریدی که از طریق سایت انجام می شود صحیح بوده و مسئولیت های قانونی و کیفری ناشی از آنها متعلق به وی می باشد. .

 

7. آدرس های اطلاع رسانی

7.a. سایت abafzarvira.com از قبل آدرس پستی را از کاربران خود نمی خواهد. اما آدرس ایمیلی که کاربر به abafzarvira.com اطلاع می دهد به عنوان ایمیلی تلقی می شود که برای هرگونه اطلاع رسانی در خصوص این قرارداد از آن آدرس قانونی درخواست می شود.

7.b. در صورتی که طرفین ظرف مدت 3 (سه) روز تغییرات در ایمیل‌های فعلی خود را کتباً به طرف مقابل اطلاع دهند، می‌پذیرند که درخواست‌های ارسال شده به ایمیل‌های قدیمی معتبر بوده و تلقی می‌شود که برای آنها انجام شده است. .

7.c. مجدداً، هرگونه اطلاع رسانی توسط abafzarvira.com با استفاده از آدرس پست الکترونیکی ثبت شده کاربر، 1 (یک) روز پس از ارسال ایمیل توسط abafzarvira.com به کاربر رسیده است. کاربر اعلام می‌کند، می‌پذیرد و متعهد می‌شود که تمامی مواد این قرارداد مشارکت را خوانده، درک کرده، پذیرفته و صحت اطلاعاتی را که در مورد خود داده است تأیید کرده است.